eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Piosenki -Wygraj Sukces-
16.01.2007  09:55

28 grudnia 2006 r ukazała się nowa 12 płyta Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces".
Na 12 płycie Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" znalazło się 10 premierowych piosenek przeznaczonych dla różnych grup wiekowych.
Piosenki napisali: Elżbieta Buczyńska, Marek Sochacki, Janusz Antosiewicz, Czesław Paluch, Fryderyk Koziak, Jarosław Piątkowski, Robert Wiórkiewicz, Marian Zych.
Piosenki wykonują: Aleksandra Wiórkiewicz, Katarzyna Miednik, Gabriela Steć, Diana Ciecierska, Paula Koziak, Michalina Łabacz, Kamila Piątkowska, Sylwia Przybył, Bożena Mazur. W nagraniach wzięło udział ponad 20 muzyków w kilku studiach w Polsce.
Na płycie znajduje się plik multimedialny do odtwarzania na komputerze zawierający m.in.: teksty, nuty, zdjęcia, regulamin, historie konkursu, itp. przygotowany przez Grzegorza i Tomasza Gwóźdź z Tarnobrzeskiej Sieci Komputerowej.
Płyta została wyprodukowana przez Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Producent muzyczny - Jarosław Piątkowski

Warunkiem udziału w konkursie jest prezentacja dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej obowiązkowo wybranej z dotychczasowych dwunastu płyt Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces".
Akompaniament do obowiązkowej piosenki znajduje się na każdej płycie Wygraj Sukces". Nowe i archiwalne płyty (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11) można zamówić pod adresem internetowym: www.wygrajsukces.com.pl
Druga piosenka jest dowolna. Może to być piosenka z naszych płyt, utwór autorski lub inna.
Akompaniament do niej jest dowolny: półplayback, akompaniator, zespół muzyczny do 4 osób lub zespół wokalny do 4 osób.
Każda płyta 12 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" zawiera indywidualny kod który umożliwia zarejestrowanie się w specjalnym formularzu dostępnym na stronie www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl oraz na stronie www.wygrajsukces.com.pl
Zgłoszenia do konkursu będzie można dokonać WYŁĄCZNIE za pomocą Internetu!!! do dnia 25 lutego 2007 roku.
Po wprowadzenie hasła wokalista uzyska informacje o miejscu i godzinie prób, eliminacji itp.

Oganizatorami tegorocznej edycji jest Tarnobrzeski Dom Kultury, Studio Pro-Media w Tarnobrzegu oraz kilkadziesiąt placówek kultury w całym kraju.
Patronat objął PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEG - JAN DZIUBIŃSKI.

Eliminacje wstępne odbędą się w dniach 23-31 marca 2007 r.w kilkudziesięciu wybranych ośrodkach kultury na terenie całego kraju.

Finał konkursu odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w dniach 22-23 czerwca 2007 roku.

KONCERT GALOWY w dniu 24 czerwca 2007 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Tarnobrzegu.

REGULAMIN

Patronat medialny www.eduskrypt.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ