eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Projekt Wsparcia - WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
15.01.2007  19:14

Kapituła Programu oraz Redakcja eduskrypt.pl z przyjemnością informują, że WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO W NAMYSŁOWIE „KOLĘDUJMY RAZEM” został zakwalifikowany jako Projekt Wsparcia realizowany w ramach Programu „Twórczy Nauczyciel – Twórcza Edukacja”.

Przegląd odbędzie się już po raz trzeci - 25 stycznia 2007 w Namysłowie. Organizatorem  jest społeczność Zespołu Szkół Specjalnych im. Adama Mickiewicza w Namysłowie.
W latach ubiegłych impreza gromadziła każdorazowo około 200 uczestników z całego województwa opolskiego, głównie dzieci i młodzież w różnym stopniu upośledzoną umysłowo oraz dorosłych z Środowiskowego Domu Samopomocy. Jednym z celów - który postawili sobie organizatorzy-  jest wyzwalanie otwartości i spontaniczności u dzieci z upośledzeniem umysłowym oraz satysfakcji z własnych osiągnięć.
Głównym zadaniem Przeglądu jest pielęgnowanie bogatej obrzędowości okresu bożonarodzeniowego, popularyzacja zwyczajów i obrzędów związanych z kolędowaniem. Uczestnicy maja szansę wykazać się w dwóch formach wyrazu artystycznego: jako aktorzy w bożonarodzeniowych jasełkach oraz jako wokaliści śpiewający kolędy i pastorałki.

Patronat medialny www.eduskrypt.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ