eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

I edycja Programu Twórczy Nauczyciel – Twórcza Edukacja została oficjalnie rozpoczęta.
20.10.2006  18:20

Chcemy, aby Programy był ważnym głosem w dyskusji na temat charakteru pracy nauczyciela, dlatego też zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w Programie bez względu na staż pracy czy stopień awansu zawodowego.

Ideą programu jest m.in. nagradzanie najbardziej twórczych nauczycieli i działań, w związku z czym nasi partnerzy ufundowali różnorodne nagrody zarówno dla laureatów i zatrudniających ich instytucji oraz przygotowali preferencyjne oferty na zakup oferowanych produktów lub usług.
W sumie nasi partnerzy ufundowali nagrody o wartości około 16 000 PLN, przeznaczone bezpośrednio dla laureatów, instytucji ich zatrudniających oraz na projekty wsparcia. Z uwagi na fakt, że jeszcze nie wszystkie firmy zainteresowane partnerstwem w Programie przedstawiły swoje ostateczne propozycje, pula nagród może wzrosnąć.
Zapraszamy do zapoznania się z listą nagród znajdującą się pod adresem internetowym  http://www.eduskrypt.pl/index.php?ident=lista_nagrod oraz Preferencyjnym Pakietem Ofert dla Uczestników Programu http://www.eduskrypt.pl/index.php?ident=pakiet_ofert .

Dziękujemy wszystkim osobom, które już w czynny sposób uczestniczą w Programie i jeszcze raz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przystąpienia do grona Uczestników Programu.

Patronat medialny:
www.glos.pl

Sponsorzy i fundatorzy nagród:
www.zamkor.pl
www.albatros.krak.pl
www.we.pl
www.greentraveller.com.pl
www.magnis.pl
www.stebo.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ