eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

„Siekierezada' 2006 czyli potyczki z drewnem”
06.06.2006  08:01

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z programem, jaki czeka na każdego w dniach 10 i 11 czerwca br. po przyjeździe do Toporzyska w Gminie Jordanów.
Program nazywa się „Siekierezada – 2006” i dzieli się na – Sportowe potyczki z drewnem w dniu 10 czerwca oraz XII Przegląd Orkiestr Dętych – Echo w dniu 11 czerwca.
10 czerwca o godz. 15:00 spotykamy się obok ośrodka zdrowia gdzie rozpocznie się pierwsza część programu poświęcona dzieciom. Warto, aby dzieci w nim uczestniczyły, będzie wiele atrakcji.
Druga część programu rozpocznie się o godz. 17:30 a poświęcona będzie dorosłym. Biorąc udział w konkursach i zawodach związanych z drewnem można wygrać główną nagrodę a będzie nią piła spalinowa do cięcia drzewa warta 1000 zł, kosiarka do trawy za 700 zł i inne pomniejsze nagrody O godz. 20:00 rozpocznie się zabawa majówkowa do białego rana. Do tańca przygrywać będzie zespół muzyczny „GOLF” Miroslava Rosiny ze Słowacji.
11 czerwca spotykamy się ponownie w Toporzysku obok ośrodka zdrowia gdzie o godz. 15:00 rozpocznie się XII Przegląd Orkiestr Dętych – Echo. Na ocenę ogólną składa się ocena orkiestry grającej w marszu i na scenie. Po eliminacjach jurorzy wyłonią zwycięzców, nastąpi wręczenie nagród i koncert laureatów.
Około godz. 19:00 ponownie scenę opanują muzycy z zespołu „GOLF” Miroslava Rosiny ze Słowacji, aby przygrywać do tańca wszystkim, którzy będą w stanie tańczyć przez następną noc. Organizatorzy nie obawiają się deszczu, ponieważ dysponują namiotem o pow. 250 m2, w którym zmieszczą się wszyscy biorący udział w imprezie.
Oprócz atrakcji zawartych w blokach programowych, wszyscy będą mogli posmakować dobrej kuchni. Więcej informacji na plakatach.

Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy
A są nimi: Urząd Gminy w Jordanowie, Gminny Ośrodek Kultury w Jordanowie, Rada Sołecka w Toporzysku, Ochotnicza Straż Pożarna w Toporzysku.

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ