eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

BABIOGÓRSCY ZBÓJNICY - KALENDARZ STOWARZYSZENIA GMIN BABIOGÓRSKICH 2014!
03.12.2013  10:30

„Kalendarz” składa się z trzech części. Pierwsza – typowo praktyczna z podziałem tygodniowym na rozkładówkach – ma służyć przede wszystkim właścicielom „Kalendarza”, którzy będą mogli czynić stosowne notatki, posiłkując się równocześnie rożnymi informacjami typowymi dla kalendarzy (kalendarz imion, świąt i babiogórskich imprez wraz z krótkimi opisami najważniejszych z nich). W tej części dodatkowo wprowadzono Kalendarium historyczne oparte o poprzednie wydania. 
Druga część „Kalendarza” 2014 poświęcona jest historii zbójnictwa pod Babią Górą. Trzecia część to Teleinformator babiogórski, w którym odbiorcy znajdą podstawowe informacje teleadresowe instytucji znajdujących się na obszarze działalności Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich (w zamyśle będzie to stała część „Kalendarza”, na bieżąco uzupełniana).” (źródło:http://www.sgb.org.pl/21112013_1.html)

Kalendarz poleca Bractwo Zbójników spod Babiej Góry!

„Kalendarz” można nabyć w Biurze Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka oraz w siedzibie Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich (budynek Urzędu Miasta, pok. 47) w godzinach urzędowania. Cena kalendarza – 20 zł.

Dane kontaktowe:
STOWARZYSZENIE GMIN BABIOGÓRSKICH
ul. Mickiewicza 19
34-200 Sucha Beskidzka
tel. 665-053-572
info@sgb.org.pl 
www.sgb.org.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ