eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

20 września - Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka
13.09.2013  15:51

Podczas  posiedzenia w dniu 13 września 2013r.  Sejm RP  przyjął przez aklamację uchwałę o ustanowieniu 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

„- Doceniając wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka - czytamy w podjętej przez posłów uchwale. Jednocześnie Sejm wyraził przekonanie, że wpisanie tej daty do kalendarza przyczyni się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.”(źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=33F5F9B2BABF1F5FC1257BE50040852E )

„(…)Idea organizacji Dnia Przedszkolaka – jak podaje Polska Agencja Prasowa -  narodziła się w środowisku dyrektorów łódzkich przedszkoli. Po raz pierwszy uroczystości z okazji tego dnia odbyły się w 2010 r. Co roku obchodom towarzyszą tam działania o charakterze edukacyjnym i wychowawczym o wspólnym motywie. W tym roku będzie to kształtowanie postaw proekologicznych.”

(źródło)

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ