eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

POLECAMY: Nowa odsłona BLIŻEJ PRZEDSZKOLA !
25.03.2013  10:26

Poznaj miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Lub odkryj go na nowo!

To nie tylko 80 stron z wartościowymi i praktycznymi artykułami, przemyślanymi scenariuszami zajęć, zabaw i uroczystości, poradami, informacjami, innowacyjnymi pomysłami – w nowym, bardziej przejrzystym układzie.

W każdym wydaniu znajdziesz wkładki zawierające 6 zestawów pomocy dydaktycznych i dekoracji – w sumie aż 48 stron A4, niezbędnych w pracy nauczyciela, oraz tekturową wkładkę, a na niej m.ingry dydaktyczne dla dzieci,„wyciskanki” tematyczne i dekoracyjne.

Każdemu numerowi towarzyszyć będzie baza materiałów, zawierająca kilkadziesiąt stron z pomocami dydaktycznymi i kartami pracy do opublikowanych scenariuszy. Każdy prenumerator otrzyma co miesiąc 15 kodów, służących do darmowego pobierania tych materiałów.

Co miesiąc w bazie materiałów do pobrania znajdziesz co najmniej 6 podkładów muzycznych w formacie mp3,gotowe narzędzia – arkusze niezbędne w pracy nauczyciela, materiały dla rodziców…

Marzec 2013 – Nowa odsłona BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

 

Chcesz więcej?

Zobacz: http://blizejprzedszkola.pl/miesiecznik 

 

***

12 lat. Autorytety wychowania przedszkolnego. Wyjątkowi nauczyciele. Codzienne życie, nieustanna praca. Praktyczna pomoc. Wiedza. Doświadczenie. Wzorce. Porady. Rozwój. Współpraca. Satysfakcja. Miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ