eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

KONKURS OZDOBY BOŻONARODZENIOWE: Światy, podłaźniki, pająki, szopki babiogórskie.
05.01.2013  18:29

II Powiatowy Konkurs na „Świat, podłaźnik i pająk" oraz Gminny Konkurs na „Babiogórską Szopkę Regionalną" - Zachełmna’ 2012

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Zachełmnej, Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Gminny Konkurs na „Babiogórską Szopkę Regionalną"

Kategoria rodzinna:
I miejsce: rodzina Burligów i Szklarczyków (z Budzowa)
II miejsce: Mateusz Gruda z rodziną (z Palczy)
III miejsce: Klaudia Konas z rodziną (z Budzowa) oraz rodzina Kulaków (z Budzowa)
wyróżnienie: rodzina Koziołków (z Baczyna)

Kategoria dziecięca:
I miejsce: Magdalena Prymula, Natalia Papież i Krystian Papież (SP w Zachełmnej)
II miejsce: grupa Biedronki z Przedszkola w Budzowie oraz Kaper Chromy (Zespół szkolno-Przedszkolny w Palczy)
III miejsce: uczestnicy warsztatów plastycznych przy BiOAK Gminy Budzów

Kategoria młodzieżowa:
I miejsce: klasa VI w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baczynie
II miejsce: Magdalena Wrzodek i Wojciech Wrzodek (Gimnazjum w Budzowie)
wyróżnienie: klasa VI w SP w Zachełmnej.


II Powiatowy Konkurs na „Świat, podłaźnik i pająk"

Kategoria: ŚWIATY

Szkoły podstawowe:
I miejsce: Aleksandra Dróżdż i Piotr Filuś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Palczy
II miejsce: Klasa I ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej
III miejsce ex aequo: Aleksandra Szpak i Natalia Śpiewla z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim oraz Julia Potempa i Marta Melzer z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim
wyróżnienie: Klasa I z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baczynie

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce: Magdalena Stypuła z Gimnazjum w Budzowie
II miejsce: Maria Pacyga i Anna Knapik z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce: Angelika Stopa i Kinga Sałapatek z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim

Dorośli:
I miejsce: Dawid Dobosz z rodziną z Baczyna
II miejsce: Bogumiła Nieciąg z mamą z Bieńkówki
III miejsce: Czesław Kruźlak z wnuczką Dominiką z Bieńkówki


Kategoria: PODŁAŹNIKI

Szkoły podstawowe:
I miejsce ex aequo: Klasa I z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baczynie oraz Klasa IV ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej
II miejsce: Jakub Kowalski ze Szkoły Podstawowej w Jachówce
wyróżnienie: Anna Kulak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Budzowie

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce: Kółko Plastyczne z Gimnazjum w Budzowie

Dorośli:
I miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Bieńkówce
II miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Palczy
wyróżnienie: Krystyna Krupa z Baczyna oraz Lucyna Lempart z Zachełmnej


Kategoria: PAJĄKI

Szkoły podstawowe:
I miejsce: Emilia i Patrycja Gwiżdż ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej
II miejsce: Klasa III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baczynie

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce ex aequo: Karolina i Gabriela Gwiżdż z Gimnazjum w Budzowie oraz Aleksandra i Justyna Nowak z Gimnazjum w Budzowie

Dorośli:
I miejsce: Alicja Gwiżdż z rodziną z Zachełmnej
II miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Zachełmnej
III miejsce: Klaudia Dobosz z Baczyna

Patronat medialny: www.p21.edu.pl, www.eduskrypt.pl

Czytaj więcej:
http://www.spzachelmna.pl/dziedzictwo.html http://www.beskidzka24.pl/sucha_beskidzka/artykul,w_zachelmnej_jaselka_swiaty_podlazniki_i_pajaki,7194.html





Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
















Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ