eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Dołącz do nas - przystąp do projektu P21
14.05.2012  22:17

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów projektu P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiona została elektroniczna Deklaracja przystąpienia do projektu. Zgodnie z Regulaminem do projektu P21 na poziomie podstawowym lub na poziomie pełnym może przystąpić czynny zawodowo nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz dyrektor. W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w projekcie P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku. Wspólnie możemy więcej!

Procedura przystąpienia do projektu P21:

- osoby, które nie uczestniczyły w seminariach regionalnych pt. Czy przedszkola są przygotowane na zmiany związane z potrzebami dzieci urodzonych w XXI wieku? przed wyborem Deklaracji przystąpienia do Projektu muszą zarejestrować się na platformie www.p21.edu.pl ,

- wszystkie osoby zarejestrowane na platformie www.p21.edu.pl po zalogowaniu się w zakładce Moje konto mają możliwość bezpośredniego wyboru poziomu uczestnictwa w projekcie P21.

1. Cele projektu:
A. Tworzenie partnerstwa różnych sektorów i podmiotów na rzecz edukacji małego dziecka i upowszechniania wychowania przedszkolnego.
B. Integracja środowiska pedagogicznego i pracowników systemu doskonalenia zawodowego w zakresie promocji wartości wychowania przedszkolnego w różnych jego formach.
C. Propagowanie twórczych działań edukacyjnych i nowatorskich rozwiązań programowych, metodycznych i/lub organizacyjnych w przedszkolach oraz inicjatyw i akcji (w tym szczególnie oddolnych) na rzecz podnoszenia jakości i atrakcyjności wychowania przedszkolnego (dobre praktyki).
D. Uświadamianie rodzicom roli wychowania przedszkolnego w stymulacji harmonijnego rozwoju małego dziecka i potrzeby upowszechnienia edukacji przedszkolnej w Polsce.
E. Ukazywanie nauczycielom wychowania przedszkolnego możliwości stosowania Technologii Informacyjno – Komunikacyjnych w ich pracy.
F. Upowszechnianie wiedzy z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych dotyczących pracy zawodowej nauczyciela.
G. Budowanie społeczności łączącej nauczycieli, kadrę zarządzającą i klientów przedszkola.
H. Podniesienie prestiżu zawodowego nauczycieli wychowania przedszkolnego.
I. Wsparcie metodyczno – dydaktyczne przedszkoli, punktów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego działających w małych miastach i na terenach wiejskich.
J. Opracowanie i konsultacje środowiskowe materiałów edukacyjnych dla dzieci, rodziców i nauczycieli.
K. Prezentacja i upowszechnienie Pakietu edukacyjnego P21 (dzieci, rodzice, nauczyciele).
L. Ustanowienie marki „P21” dla wysokiej jakości produktów i usług dedykowanych przedszkolom.
M. Ustanowienie wyróżnienia „Przedszkole XXI wieku” dla placówek przedszkolnych spełniających opracowane w ramach projektu standardy jakości pracy.

Partnerzy projektu P21:

STABIL, MYTAMBYLI.PL , BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, NOWA SZKOŁA, POLSKA TELEWIZJA TVR, EPSON, SIMPLE AV, EDUFAKTY, NAUCZYCIELKA PRZEDSZKOLA, FUNDACJA PRZYJAZNY PAPIER, PRZEDSZKOLOWO.PL , ANTALIS, MAP, STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI MUZYKI, FUNDACJA MUZYKA JEST DLA WSZYSTKICH, ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI, ZAMKOR, REGIONALNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI „WOM" W KATOWICACH, CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BIAŁYMSTOKU, SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI W TARNOWIE, SPOŁECZNO OŚWIATOWE STOWARZYSZENIE POMOCY POKRZYWDZONYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM "EDUKATOR" W ŁOMŻY, KATOLICKIE GIMNAZJUM I KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W ŁOMŻY, FIRMA SZKOLENIOWO – DORADCZA ANNA SZYWAŁA

Organizatorem projektu P21 jest Platforma edukacyjna www.eduskrypt.pl , Centrum Szkoleniowe eduskrypt.pl oraz Stowarzyszenie "Klub Twórczego Nauczyciela".

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ