eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Konkurs o Znak Promocyjny "ŁĄCZY NAS BABIA GÓRA"
17.02.2006  14:28

Platforma eduskrytp.pl objęła patronat medialny nad III. edycją Konkursu o Znak Promocyjny „ŁĄCZY NAS BABIA GÓRA”

Grupa Partnerska „Łączy nas Babia Góra” ogłasza:

III Edycję Konkursu o Znak Promocyjny „ŁĄCZY NAS BABIA GÓRA”


Marka lokalna „Łączy nas Babia Góra” - to szansa na rozwój regionu, dla którego priorytetem jest nasza tradycja, która stanowi kapitał na przyszłość. Zespól ds. Produktu Lokalnego opracował znak promocyjny oraz szczegółowe zasady zarządzania znakiem (regulamin, kryteria oceny, skład Kapituły). Producenci mogą się ubiegać o używanie znaku w konkursie. Korzyści płynące z posiadania znaku to poświadczenie o dobrej jakości produktu i usługi, prestiż, promocja przez wydawanie wspólnych ofert handlowych i reklamowych (wydawanie katalogu produktów, strona internetowa z ofertą lokalnych wytwórców, informacje w mediach itp.).

Do Konkursu o Znak Promocyjny „ Łączy nas Babia Góra ” zapraszamy podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i instytucje działające na obszarze Regionu Babiogórskiego. Znak Promocyjny Łączy nas Babia Góra przyznawany jest produktom w czterech kategoriach; artystyczno - rzemieślniczy, spożywczy, usługa oraz po raz pierwszy w tym roku w kategorii zespół regionalny. Znak jest wydawany na mocy decyzji Kapituły Znaku Promocyjnego ”Łączy nas Babia Góra”. Znak Promocyjny Łączy nas Babia Góra przyznawany jest na okres jednego roku z możliwością przedłużania według uproszczonej procedury. Udział w Konkursie o Znak Promocyjny Łączy nas Babia Góra jest odpłatny (20zł). Składanie zgłoszeń do 7 kwietnia 2006r. w Sekretariacie GP „Łączy nas Babia Góra”, ul. Kościelna 5b w Suchej Beskidzkiej (pok. 316), który jest prowadzony przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „LAS”.

Uroczyste rozstrzygnięcie III Edycji Konkursu o Znak Promocyjny „Łączy nas Babia Góra” nastąpi 23 kwietnia 2006 roku na Małym Wawelu, czyli w Zamku Suskim. W kategorii zespół regionalny zostanie przyznany jeden znak, przy czym podczas rozstrzygnięcia zostaną dopuszczone do występu cztery zespoły z pośród których Kapituła Konkursowa wyłoni ostatecznie laureata.

Karta Zgłoszeń i Regulamin do pobrania na www.gp.babia-gora.pl

Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne „LAS”
Sekretariat Grupy Partnerskiej "Łączy nas Babia Góra"
34-200 Sucha Beskidzka
ul. Kościelna 5b
tel. 0 33 874 16 55, 694 830 447, 660 476 773
e-mail: partnerstwobabiagora@wp.pl
www.gp.babia-gora.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ