eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Rozpoczęła się rekrutacja na seminaria regionalne dla dyrektorów i nauczycieli ...
25.01.2012  11:34

Czy przedszkola są przygotowane na zmiany związane z potrzebami dzieci urodzonych w XXI wieku?

Z przyjemnością informujemy, że została uruchomiona procedura rekrutacji na seminaria regionalne dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, zespołów szkolno-przedszkolnych, szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Zapisy na seminaria oraz na planowane inne formy doskonalenia w ramach Projektu P21 odbywać się będą tylko w oparciu o rejestrację elektroniczną poprzez formularz online.

Technologia Informacyjno - Komunikacyjna (ICT) w Projekcie P21 wykorzystywana będzie do dystrybucji informacji oraz komunikacji z uczestnikami Projektu*

Zgłoś swój udział na seminarium

*Kompetencje kluczowe oraz regulacje prawne w zakresie awansu zawodowego nauczycieli.
Podstawa prawna:
Zalecenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 grudnia 2006 r. w sprawie kompetencji kluczowych w procesie uczenia się przez całe Zycie. (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej (2006/962/WE)); ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 1 grudnia 2004 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dziennik Ustaw nr 260, poz. 2593 z 8 grudnia 2004 r.) 

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ