eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Powiatowy Konkurs pt. „Światy, Podłaźniki i Pająki” w Zachełmnej
04.01.2012  09:05

17 grudnia odbył się  w Zachełmnej I Powiatowy Konkurs pt. „Światy, Podłaźniki i Pająki” przeprowadzony przez Szkołę Podstawową w Zachełmnej oraz Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury w Budzowie, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej.

Konkurs stanowi poszerzenie od kilku lat organizowanego z wielkim powodzeniem konkursu gminnego (dla Gminy Budzów). Celem konkursu oraz wystawy jest upowszechnienie tradycyjnych  dla Podbabiogórza form plastyki obrzędowej związanej z Bożym Narodzeniem.

PRZYZNANE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

KATEGORIA: ŚWIATY

Szkoły podstawowe:

I miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baczynie, kl. III
II miejsce: Warsztaty przy Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie
III miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy, kl. I

wyróżnienie: Kółko Artystyczne w Bieńkówce

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Magdalena Stypuła z Gimnazjum w Budzowie
III miejsce ex aequo: Karolina Kudzia i Aleksandra Ruszkiewicz (Kółko Plastyczne z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim) oraz Emanuela Banach i Karolina Spyrka (Kółko Plastyczne z Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim)

Dorośli:

I miejsce: Klaudia Dobosz z rodziną z Baczyna
II miejsce: Rodzina Dubielów z Zachełmnej

 
KATEGORIA: PODŁAŹNIKI

Szkoły podstawowe:
I miejsce: Szkoła Podstawowa z Zachełmnej, kl. VI
II miejsce ex aequo: Jakub Kowalski ze Szkoły Podstawowej w Jachówce, kl. II oraz Szkoła Podstawowa w Bieńkówce, kl. I
III miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baczynie, kl. I

wyróżnienie: Michał Kubieniec z Lachowic, kl. III

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Kółko Plastyczne z Gimnazjum w Budzowie

wyróżnienie: Aleksandra Krzemień z Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej, kl. III

Dorośli:

I miejsce: Rodzina Wadowskich z Zachełmnej
II miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Bieńkówce
III miejsce: Wiktoria Krupa z rodziną z Baczyna

 
KATEGORIA: PAJĄKI

Szkoły podstawowe:

I miejsce: Aleksandra Nowak z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Baczynie
II miejsce: Emilia, Patrycja i Gabriela Gwiżdż ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej

wyróżnienie: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Palczy, kl. I

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Justyna Nowak z Gimnazjum w Budzowie
III miejsce: Wioletta Gwiżdż z Gimnazjum w Budzowie

wyróżnienie: Natalia Najdek z Gimnazjum w Budzowie

Dorośli:

I miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Zachełmnej
III miejsce: Zofia Kucia ze Stryszawy





Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
















Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ