eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Warsztaty z Gustavo Vera w Krakowie
15.10.2011  18:03

W październiku br. w siedmiu mastach Polski odbywają się warsztaty organizowane przez Wydawnictwo EDIBA Polska - Interaktywne zajęcia bez tajemnic oraz Bawmy sie w rytm piosenek w przedszkolu.

Wczoraj w Krakowie odwiedziliśmy Instytut Cervantesa, w którym to właśnie odbywały się warsztaty. Na początki spotkania zaproszonych nauczycieli powitał Sergio Prymak dyrektor generalny Wydawnictwa Ediba Polska.
Jenym z elementów tych warsztatów były zajęcia poświęcone multimediom, m.in. prezentacji tablicy interaktywnej, wizualizera oraz tabletu jako narzędzi wspomagajacych proces edukacyjny w szkole i przedszkolu.
Oprócz zajęć z multimediami ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty Gustavo Vera edukatora z Argentyny. Warsztaty muzyczne przeplatane były zajęciami z multimediami, które również prezentował Sergio Prymak.

Cieszymy się, że nauczyciele przedszkoli w Polsce mieli okazję zaobserwować entuzjazm, radość i ogromną ekspresję ruchową nauczyciela z Argentyny, który w dość krótkim czasie mógł w zabawach muzycznych i tańcach dla dzieci pokazać kawałek innej, odmiennej i jakże ekscytującej kultury muzycznej Ameryki Południowej. Mamy nadzieję, że nie były to jedyne i ostatnie takie zajęcia firmowane przez międzynarodowe wydawnictwo EDIBA.
Za nami pięć spotkań, a zostały jeszcze tylko dwa w Bydgoszczy i Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Redakcja eduskrypt.pl


Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ