eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Nauczyciel Roku 2011
14.10.2011  15:36

Od kilku lat platforma edukacyjna eduskrypt.pl uczestniczy w Gali Finałowej konkursu Nauczyciel Roku odbywającej się  w Zamku Królewskim w Warszawie. W tym roku również uczestniczyliśmy jako fundatorzy nagród dla finalistów konkursu. Na uroczystą galę jak zwykle przybyła Pani Minister Katarzyna Hall.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało ok. 100 nauczycieli. Tytuł Nauczyciela Roku 2011 w konkursie zorganizowanym po raz 10 przez tygodnik Głos Nauczycielski i Ministerstwo Edukacji Narodowej otrzymała Anna Sosna, nauczycielka języka angielskiego z Zespołu Gimnazjów im. Józefa Piłsudskiego w Częstochowie.

Podczas gali zostały również wręczone wyróżnienia dla Stanisławy Fadrowskiej - Adamczyk, nauczycielki bibliotekarki z Zespołu Szkół w Izabelinie oraz Ewy Radanowicz z Zespołu Szkół Publicznych w Radowie Małym. Przyznano również tytuł Innowacyjni Nauczyciele, Innowacyjna Szkoła oraz Inicjatywa Edukacyjna Roku. Natomiast honorowy tytuł Przyjaciela Szkoły przypadł w tym roku językoznawcy prof. Jerzemu Bralczykowi.

 

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ