eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

„PRODUKT LOKALNY PODBABIOGÓRZA”
05.07.2011  22:14

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze”
zaprasza mieszkańców gmin: Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Maków Podhalański, Zawoja, Zembrzyce
do udziału w konkursie  „PRODUKT LOKALNY PODBABIOGÓRZA”.

Celem konkursu jest promowanie charakterystycznych produktów związanych z obszarem objętym Lokalną Strategią Rozwoju „Podbabiogórza”. Identyfikacja produktów na terenie LGD, włączenie mieszkańców obszaru działania LGD w proces kultywowania i promowania dziedzictwa kulturowego.

W konkursie mogą brać udział amatorzy i profesjonaliści, osoby prywatne oraz organizacje (np. twórcy ludowi, lokalne stowarzyszenia, fundacje, Koła Gospodyń Wiejskich) z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze” tj gmin. Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Maków Podhalański, Zawoja, Zembrzyce.

Osoby/podmioty zainteresowane udziałem w konkursie zobowiązane są do złożenia produktu wraz z załączoną kartą zgłoszeniową. Do konkursu można zgłaszać produkty lokalne związane z Regionem Podbabiogórskim z wyłączeniem produktów żywnościowych w VI kategoriach:

I. Zabawkarstwo

II. Haft, Koronkarstwo

III. Bibułkarstwo

IV. Rzeźba

V. Wyroby z wikliny, wyroby z łuby, plecionkarstwo

VI. Galanteria drewniana

Każdy uczestnik może zgłosić więcej niż jeden produkt w ramach jednej kategorii oraz ma prawo zgłoszenia produktów do więcej niż jednej kategorii.

Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie www.lgdpodbabiogorze.pl do dnia 15 sierpnia 2011r., a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas „Dożynek Powiatowych”, które odbędą się 04 września 2011 r. w Bieńkówce.

Zgłoszenia przyjmowane są do 01 sierpnia 2011 r. w Biurze Zarządu Stowarzyszenia przy ul. Kościelnej 5b, 34-200 Sucha Beskidzka.

Karta zgłoszenia oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronie www.lgdpodbabiogorze.pl.

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ