eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

mytambyli.pl - nowy opiniotwórczy portal osób podróżujących!
21.01.2011  21:21

Z przyjemnością informujemy, że 19 stycznia 2011 roku, po kliku miesiącach projektowania architektury i budowania systemu oraz żmudnych analiz i testów, uruchomiony został nowy, bardzo nowatorski portal dla osób podróżujących www.mytambyli.pl .

Mytambyli.pl to pierwszy portal narodowy globalnego projektu wewerethere.info realizowanego przez eduskrypt.pl sp. z o. o. Misją portalu jest przede wszystkim dostarczanie użytkownikom rzetelnej informacji o obiektach przydatnych w czasie podróży. Portal skierowany do wszystkich osób podróżujących. Wśród wielu internetowych serwisów związanych z podróżami czy turystyką, portal mytambyli.pl wyróżnia bardzo przejrzysta konstrukcja oraz łatwa i intuicyjna nawigacja.

Zapraszamy wszystkich użytkowników platformy edukacyjnej www.eduskrypt.pl do korzystania z nowego portalu dla podróżujących www.mytambyli.pl. Mamy nadzieję, że będą mogli Państwo uzyskać na portalu wiele cennych informacji niezbędnych w planowaniu np. urlopu, atrakcyjnego weekendu, wyjazdu służbowego czy wycieczki szkolnej oraz podzielić się doświadczeniami i wspomnieniami z podróży, tych dalekich i bliskich!

Portal ma zarówno charakter globalny, jak i lokalny, dlatego szczególnie zapraszamy regionalistów do opisywania walorów własnej miejscowości i najbliższej okolicy!

Eduskrypt.pl oraz Redakcja mytambyli.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ