eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Próbne egzaminy z ZamKorem
20.01.2011  11:44

W tym roku szkolnym w dniach 7 kwietnia i 26 maja wydawnictwo ZamKor organizuje próbne matury z fizyki i chemii oraz próbny egzamin gimnazjalny (część przyrodniczą). Arkusze egzaminacyjne oraz model odpowiedzi są przygotowane z niezwykłą starannością według zaleceń MEN i CKE.

Tym, co wyróżnia próbne egzaminy z ZamKorem, jest możliwość natychmiastowego uzyskania statystyk i porównania wyników uczniów z wynikami ogólnopolskimi.

Terminy przeprowadzenia próbnych matur pozwalają na rzetelną weryfikację wiedzy i umiejętności uczniów tuż przed właściwym egzaminem dojrzałości. Maturzyści będą już wówczas znali całość materiału przewidzianego w klasie trzeciej, co pozwoli im kompleksowo sprawdzić swój poziom przygotowania.

Nauczycielom gimnazjalnym ZamKor proponuje egzamin gimnazjalny w nowej formule, obowiązującej od 2012 roku. Dlatego też egzamin jest adresowany do uczniów klas drugich, a jego przeprowadzenie pozwoli zmodyfikować sposób pracy w klasie trzeciej oraz poprawić jej efektywność.

Próbna matura odbędzie się 7 kwietnia 2011 roku, zaś próbny egzamin gimnazjalny – 26 maja 2011 roku. Wszystkie szczegóły są dostępne pod adresem: www.probageneralna.zamkor.pl.

Patronat medialny: www.eduskrypt.pl

Egzaminy polecane przez: „Twórczy Nauczyciel - Twórcza Edukacja".

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ