eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

XIV ŚWIĘTO ZABAWKI LUDOWEJ W STRYSZAWIE
27.05.2010  07:52

PROGRAM XIV ŚWIĘTA ZABAWKI LUDOWEJ

SOBOTA - 29 MAJA 2010
15.00 Uroczyste otwarcie imprezy. Wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu na zabawkę ludową.
15.15 Prezentacje szkolnych grup konkursowych
16.30 Występ Zespołu Regionalnego "MAKOWSKA POLANA" z Makowa Podhalańskiego
17.15 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród grupom konkursowym
17.30 Koncert ORKIESTRY DĘTEJ GMINY STRYSZAWA
18.30 Występ Zespołu Regionalnego "JEDLICZKI" z Pewli Wielkiej
19.30 KONCERT ZESPOŁU FOLKOWEGO"REDLIN"
21.00 Zabawa taneczna z Zespołem "SPOD GROJCA"
NIEDZIELA - 30 MAJA 2010
14.00 Atrakcje dla dzieci, kiermasz sztuki ludowej, kiermasz gastronomiczny
15.00 Występ Zespołu Tańca Nowoczesnego "PARADISE"
15.15 Występ zespołu wokalno-instrumentalnego "AMICUS" ze Stryszawy
15.45 Występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego "STRYSZAWSKIE GRONICKI"
16.15 Występ Młodzieżowej Kapeli Ludowej ze Stryszawy
16.40 Występ Zespołu Regionalnego "LUBNICZANKI" z Lachowic
17.00 Występ Zespołu Regionalnego "JUZYNA" z Zawoi
17.45 Występ Zespołu Regionalnego "ZBYRCOK" z Juszczyna
18.30 Koncert ZESPOŁU ETNICZNO-FOLKOWEGO "KWARTET JORGI"
20.00 Koncert ZESPOŁU "ŻUKI"

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

  • Kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego
  • Kiermasz gastronomiczny
  • Atrakcje dla dzieci - "szkółka szczudlarzy", wesołe miasteczko

Organizatorzy:

  • Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie.
  • Urząd Gminy Stryszawa.

Współorganizatorzy:

  • Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Patronat medialny:

  • "Polska Gazeta Krakowska",
  • "Kronika Beskidzka",
  • "Kurier Stryszawski",
  • www.eduskrypt.pl

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Sponsorzy:

  • Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej,
  • Firma „Pacyga Import-Export”
  • Firma Delphi POLAND S.A.
  • Małopolska Izba Rolnicza,
  • Skład Budowlany „U Eryka”,
  • Skład Budowlany – Andrzej Kwaśny,
  • Stowarzyszenie LGD „Podbabiogórze”
  • Drzewna Spółdzielnia Pracy „Spólnota” w Białce,
  • Firma „Rajdimpex” Sp. z o.o. – Sucha Beskidzka,
  • Piekarnia BACA,
  • D.H. Savia S.A.
  • Firma Sumernet ze Stryszawy

Wyniki Konkursu na "Najlepiej Prezentującą się Grupę":

Kategoria dziecięca:

I miejsce – dla Szkoły Podstawowej w Krzeszowie

II miejsce –dla Szkoły Podstawowej w Lachowicach

III miejsce – dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Stryszawie

III miejsce – dla Szkoły Podstawowej w Kukowie

Kategoria młodzieżowa:

I miejsce – dla Gimnazjum nr 2 w Lachowicach

Wyróżnienie –dla Gimnazjum nr 1 w Stryszawie





Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
















Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ