eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Moja gmina, moje miejsce w Europie – ochrona lokalnej tożsamości kulturowej.
03.09.2005  18:58

Fundacja Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych ogłasza nabór uczestników projektu pt.

Moja gmina, moje miejsce w Europie – ochrona lokalnej tożsamości kulturowej.

Celem projektu jest przygotowanie nauczycieli klas I-III szkół podstawowych do realizacji edukacji regionalnej (połączonej z elementami edukacji ekologicznej) w kształceniu zintegrowanym oraz opracowanie i wydanie zeszytów ćwiczeń nakierowanych na specyfikę społeczno-kulturalną i przyrodniczą reprezentowanej gminy.

Projekt realizowany jest w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Do udziału w projekcie zapraszamy po dwóch nauczycieli klas I-III szkół podstawowych z terenu 10 gmin powiatu krakowskiego: Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Michałowice, Skała, Słomniki, Sułoszowa, Zabierzów, Zielonki.

Koszt udziału w projekcie:

Fundacja Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych pokrywa koszty udziału w kursie, materiały dydaktyczne, koszty opracowania, składu i wydania zeszytów ćwiczeń. Fundacja nie pokrywa kosztów dojazdów na kurs i pozostałe zajęcia w ramach projektu.

Gdzie i kiedy będą realizowane poszczególne etapy projektu:

Kurs i zajęcia warsztatowe odbywać się będą w salach wykładowych Wydziału Nauk Społecznych Stosowanych AGH w Krakowie, ul. Gramatyka 8a (boczna od ul. Lea, na wysokości Akademii Pedagogicznej).

Planowane terminy zajęć:

I etap kursu – 20 godzin w dniach: 1 października (7 godz. lekcyjnych zajęć), 2 października (7 godzin lekcyjnych zajęć), 15 października (6 godzin lekcyjnych zajęć);

II etap szkoleń – zajęcia warsztatowe ( 2 godziny zajęć dla 2 osobowej grupy): 6 lub 12 listopada.

Jak wziąć udział w projekcie?

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (oddzielnie dla każdej osoby), dołączonego do niniejszego zaproszenia oraz dostępnego na stronie www.filo.krakow.pl lub w portalu www.eduskrypt.pl i przesłanie go pocztą na podany poniżej adres Fundacji (z dopiskiem „Projekt FIO”), nie później niż do 15 września 2005 r.

Pobierz formularz zgłoszeniowy z:  www.eduskrypt.pl/index.php?book=182 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do: <Współpraca – programy> Moja gmina, moje miejsce w Europie - projekt bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli.

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ