eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Program GLOBE
01.09.2005  17:36

TM GLOBE w Polsce

IV Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli Programu GLOBE

Warszawa, 8-10 wrzesień 2005

Szczegółowy program znajduje się na www.gridw.pl/globe.

WARSZTATY PODSTAWOWE DLA NAUCZYCIELI

Warszawa 19-20 wrzesień 2005 rok

Zaproszenie

Zapraszamy nauczycieli ze szkół pragnących przystąpić do Programu GLOBE na warsztaty podstawowe z zakresu badań atmosfery, badań biologicznych, obsługi odbiornika GPS, strony internetowej Programu oraz przesyłania danych.

Warsztaty organizowane są przez Centrum Informacji o Środowisku GRID-Warszawa, koordynatora Programu GLOBE w Polsce dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Program warsztatów obejmuje wykłady teoretyczne, ćwiczenia laboratoryjne i terenowe oraz szkolenie w pracowni komputerowej.

Rozpoczęcie warsztatów 19.09.2005 r. o godz. 9.00 w Schronisku Młodzieżowym „ Agrykola”, Warszawa, ul. Myśliwiecka 9 . Zakończenie planowane jest 20.09 ok. godz. 15.30.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: z noclegiem 19/20 września – 120 zł, bez noclegu – 75 zł.

W ramach opłaty zapewniony jest obiad w dniu 19 maja oraz przerwy kawowe podczas zajęć. Kolacja i śniadanie we własnym zakresie. Noclegi w pokojach 4-5 osobowych w Schronisku Młodzieżowym „Agrykola” ul. Myśliwiecka 9. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje termin zgłoszenia.

Uczestnictwo nauczyciela w warsztatach jest dofinansowane tylko pod warunkiem przystąpienia szkoły do Programu. Wymagany termin przystąpienia w ciągu 3 miesięcy od ukończenia kursu .

Prosimy o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA i przesłanie do 05.09.2005 roku: fax 22 8516201 lub e-mail magda@gridw.pl.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA znajduje się na www.gridw.pl/globe

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ