eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Wyjątkowy Kalendarz Nauczyciela na rok szkolny 2009/10
03.07.2009  10:55

Prawidłowo opracowany terminarz to jeden z najlepszych towarzyszy nauczyciela w czasie roku szkolnego. To w nim zapisujemy najważniejsze sprawy, terminy, informacje o uczniach, czy spotkaniach z rodzicami. W natłoku codziennych zajęć, obowiązków, pędzącego czasu nieustannie po niego sięgamy, starając się zaplanować dzień w pracy i poza nią. Któż nie sprawdza w nim z niepokojem godzin lekcji i innych ważnych spotkań?

Aby ułatwić szybkie zaplanowanie nowego roku szkolnego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową wersję Kalendarza Nauczyciela na rok 2009/10. Dzięki licznym wskazówkom nauczycieli i dyrektorów placówek z całej Polski z pewnością będzie on służył Państwu cały rok szkolny m.in. w czasie lekcji, zajęć czy rad pedagogicznych.

W Kalendarzu znajdą Państwo m.in.:

 - Plan lekcji nauczyciela 
 - Miejsce na notatki, adresy, telefony, oceny i opinie o uczniach 
 - Wykaz świąt i uroczystości szkolnych 
 - Wykaz najważniejszych aktów prawnych 
 - Prawa i obowiązki nauczyciela jako funkcjonariusza państwowego - krok po kroku 
 - Przewodnik po ścieżkach awansu zawodowegoMimo, iż za oknem piękne słońce, a w głowach wakacje – nie odwlekajmy planowania pracy na ostatnią chwilą. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarzem.

Zobacz kalendarz

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ