eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Aktualności

Literka.pl patronem medialnym Programu „Twórczy Nauczyciel – Twórcza Edukacja”
04.02.2008  11:44

Z przyjemnością informujemy, że portal Literaka.pl został patronem medialnym Programu „Twórczy Nauczyciel – Twórcza Edukacja”.

W kwietniu 2002 powstał serwis internetowy Literka.pl - mający na celu umożliwienie szerokiej rzeszy nauczycieli podzielenie się swoimi doświadczeniami. O jego popularności mogą świadczyć statystyki oglądalności. W chwili obecnej miesięcznie odwiedza portal przeszło 400 000 nauczycieli i studentów kierunków pedagogicznych.

Początkowo Literka.pl miała być tylko internetowym magazynem publikacji i taką funkcję pełniła do momentu zmiany rozporządzenia o awansie zawodowym 1 grudnia 2004. Wtedy to rozszerzono ofertę skierowaną do nauczycieli - poza publikacjami, wzbogacony został dział materiałów redakcyjnych przydatnych w realizacji awansu zawodowego. Powstało Centrum Awansu z serią poradników dla nauczycieli, poradami ekspertów ds. awansu zawodowego i dyrektorów, encyklopedią wiedzy nauczyciela oraz cotygodniowymi artykułami.

Literka.pl jest portalem dla nauczycieli redagowanym przez nauczycieli. Każdy z użytkowników posiada wkład w jego wygląd, ofertę, w jego kształt.

Zobacz również Literka.pl

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ