eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Studenci

Jeżeli Twoja uczelnia jest obsługiwana przez www.eduskrypt.pl , wpisz login i hasło podane przez prowadzącego zajęcia, aby uzyskać dostęp do materiałów dydaktycznych.
Uwaga: Za jakość, zawartość oraz stan prawny materiałów dydaktycznych, które można pobrać po zalogowaniu się do panelu odpowiadają instytucje, które je dostarczyły.

Logowanie do panelu.

  Login:   Hasło:     
  E-mail:                   

Jeżeli szukasz ogólnodostępnych materiałów dla studentów, przejdź do Katalogu pozycji, gdzie znajdziesz materiały dydaktyczne, artykuły, książki, prezentacje, multimedia, kwestionariusze badawcze, prace naukowe, bibliografie, utwory literackie, skrypty, nuty, pliki audio i wiele innych pozycji przydatnych w procesie kształcenia i przyszłej pracy zawodowej.

Zapraszamy również do uczestnictwa w FORUM i korzystania z TABLICY OGŁOSZEŃ.

Jeżeli chcesz opublikować swoją pracę dyplomową lub magisterską, która otrzymała bardzo dobrą ocenę i zgadza się na to Twój promotor, przejdź do podstrony AUTOR lub skontaktuj się z nami na: redakcja.ap@eduskrypt.pl , admin@eduskrypt.pl

Jeżeli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat naszej oferty, napisz do nas, wykorzystując poniższy formularz, a otrzymasz cotygodniowy newsletter zawierający spis nowych pozycji umieszczonych w katalogu (z dziedzin, które zaznaczyłeś) oraz informacje o zmianach dotyczących platformy.

adres e-mail
Zaznacz interesującą Cię dziedzinę wiedzy lub etap edukacyjny (aby wybrać więcej dziedzin lub etapów przytrzymaj Ctrl lub Shift)
 
Podanie danych jest dobrowolne i zaznaczając pole obok wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez redakcję Platformy www.eduskrypt.pl do celów marketingowych. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych, a także do sprzeciwu wobec ich przetwarzania do wyżej wymienionych celów.
  Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ