eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Nauczyciele, Metodycy, Konsultanci, Edukatorzy

Darmowy abonament dla Twojej szkoły!!!

Zapraszamy do udziału w programie
Twórczy Nauczyciel-Twórcza Edukacja

Klub Twórczych Nauczycieli - zaprasza!!!


Jeżeli studia, kurs lub szkolenie, w których uczestniczysz, są obsługiwane przez www.eduskrypt.pl , wpisz login i hasło podane przez prowadzącego zajęcia, aby uzyskać dostęp do materiałów.
Uwaga: Za jakość, zawartość oraz stan prawny materiałów dydaktycznych, które można pobrać po zalogowaniu się do panelu odpowiadają instytucje, które je dostarczyły.


Logowanie do panelu.

  Login:   Hasło:     
  E-mail:                   

Jeżeli szukasz ogólnodostępnych materiałów dla nauczycieli, przejdź do Katalogu pozycji, gdzie znajdziesz materiały metodyczne, materiały dydaktyczne, zeszyty ćwiczeń, karty pracy, materiały repertuarowe (audio, video, MIDI, nuty), utwory literackie, książki, artykuły i wiele innych pozycji przydatnych w pracy i dalszym kształceniu nauczyciela. 

Jeżeli prowadzisz kursy lub szkolenia i chcesz, być obsługiwany/na przez naszą platformę, napisz do admin@eduskrypt.pl

Zapraszamy również do uczestnictwa w FORUM oraz korzystania z TABLICY OGŁOSZEŃ , gdzie można wymienić opinie czy też nawiązać kontakty.

Jeżeli jesteś autorem materiałów metodycznych lub dydaktycznych, prosimy o przejście do podstrony AUTOR

Jeżeli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat naszej oferty, napisz do nas, wykorzystując poniższy formularz, a otrzymasz cotygodniowy newsletter zawierający spis nowych pozycji umieszczonych w katalogu (z dziedzin, które zaznaczyłeś) oraz informacje o zmianach dotyczących platformy.

adres e-mail
Zaznacz interesującą Cię dziedzinę wiedzy lub etap edukacyjny (aby wybrać więcej dziedzin lub etapów przytrzymaj Ctrl lub Shift)
 
Podanie danych jest dobrowolne i zaznaczając pole obok wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez redakcję Platformy www.eduskrypt.pl do celów marketingowych. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych, a także do sprzeciwu wobec ich przetwarzania do wyżej wymienionych celów.
  Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ