eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Zasady publikacji informacji

Kto może dodać informację?
Informację może dodawać każdy użytkownik platformy pod warunkiem, że jest ona zgodna z profilem serwisu i nie zawiera treści niezgodnych z prawem.

Jakie informacje mogą być umieszczane w Serwie informacyjnym?
Wszelkie informacje związane z nauką i edukacją odpowiednio przypisane do danej dziedziny wiedzy. Np. informacje o konferencjach, projektach, sympozjach, ciekawych rozwiązaniach technologicznych, wynikach badań itd.

Jak dodać informację?
Informację można dodać, wpisując w poszczególne pola formularza właściwe dane.

Jak można dodać nową kategorię?

Propozycję dodania nowej kategorii (np. nazwy dyscypliny naukowej) należy przesłać na adres admin@eduskrypt.pl wraz z propozycją informacji, jaka ma być umieszczona w tej kategorii. Po akceptacji kategoria ta zostanie utworzona i pozostanie w serwisie.

Kiedy informacja zostanie opublikowana (aktywowana)?
Informacja zostanie aktywowana niezwłocznie po akceptacji przez redakcję platformy.

Odpowiedzialność:
W przypadku naruszenia przez osobę lub instytucję jakichkolwiek praw innych osób lub instytucji, eduskrypt.pl ma prawo usunąć niezwłocznie (lub nie publikować) danych informacji.
Każda zamieszczona (poprzez opcję DODAJ INFORMACJĘ) informacja musi wskazywać źródło tj. osobę lub nazwę instytucji wprowadzającej.
Eduskrypt.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych informacji.
Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ