eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Darmowy abonament dla Twojej szkoły

Szanowny Nauczycielu!

Kontynuując strategię popularyzacji szeroko pojętego e-learningu *** i związanych z nim darmowych narzędzi wymiany oraz pozyskiwania materiałów edukacyjnych, postanowiliśmy w roku szkolnym 2008/2009 ufundować dla każdej szkoły, która wyrazi taką chęć, abonament pozwalający na nieodpłatne pobieranie publikacji elektronicznych z naszego katalogu.
Ufundowany abonament w wysokości 20 zł brutto pozwoli Państwu pobrać z katalogu średnio około 10 dzieł, z dowolnej dziedziny.

Jedyne czego oczekiwalibyśmy ze strony Państwa szkoły, to pomocy w popularyzacji naszej platformy,  poprzez umieszczenie na stronie głównej Waszego serwisu www informacji z aktywnym adresem www.eduskrypt.pl ( lub buttonu eduskrypt.pl – również z aktywnym adresem ) informującego o fakcie naszej współpracy.

Wszystkie zainteresowane szkoły serdecznie zapraszamy do zgłoszenia chęci współpracy poprzez kontakt na adres admin@eduskrypt.pl

Z poważaniem
Redakcja www.eduskrypt.pl

*** ( Platforma www.eduskrypt.pl została nominowana do przez Fundację Mobile Open Society Through Wireless Technology ( www.most-program.org ) do prestiżowej nagrody World Summit Award ( www.wsis-award.org ) jako jedyny projekt z Polski w kategorii e-learning.
Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ