eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Peć Andrzej, Kaja Piotr
Moja rodzina: drzewo genealogiczne (NSP14)
Rozmiar pliku: 3659KB
Rodzaj pliku: PDF
   

Wydawnictwo: Ediba Polska
Rok: 2012
Miejsce: Warszawa
Dziedzina/etap: Kształcenie zintegrowane
Dyscyplina: Edukacja regionalna
Rodzaj: Artykuły
Artykuł z czasopisma Nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 14 - listopad 2012, s. 19

Treści związane z rodziną stanowić winny główną oś programową w realizacji edukacji regionalnej w klasach I – III szkoły podstawowej. Chodzi o to, by uczeń zdawał sobie sprawę z uczestnictwa w złożonej hierarchii wspólnot: rodzinnej, szkolnej, lokalnej, regionalnej, narodowej, europejskiej i światowej.

Jak ukazać zatem strukturę rodziny i jej więzi, dzieje własnej rodziny i jej tradycje?
Od wielu lat stosowaną formą jest drzewo genealogiczne, które opracowane we właściwy sposób, stanowi doskonałe narzędzie nie tylko w zdobywaniu wiedzy o własnej rodzinie, ale również w kształtowaniu wielu umiejętności dziecka w wieku wczesnoszkolnym.
 NSP014.pdf 3659KB

Pobierz plik:

Jeżeli jesteś już zarejestrowany w naszej bazie wpisz swój e-mail, aby pobrać plik.

adres e-mail:

Zarejestruj się:

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany wypełnij poniższy formularz, aby otrzymywać nasz bezpłatny newsletter i pobierać inne bezpłatne pozycje.

adres e-mail
Zaznacz interesującą Cię dziedzinę wiedzy lub etap edukacyjny (aby wybrać więcej dziedzin lub etapów przytrzymaj Ctrl lub Shift)
 
Podanie danych jest dobrowolne i zaznaczając pole obok wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez redakcję Platformy www.eduskrypt.pl do celów marketingowych. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych, a także do sprzeciwu wobec ich przetwarzania do wyżej wymienionych celów.
  

Dodatkowe informacje

 Pliki z rozszerzeniem .zip lub .rar można rozpakować programem WinRar, który można pobrać ze strony:
www.rarlab.com/download.htm

 Pliki z rozszerzeniem .pdf należy przeglądać darmowym programem Adobe Acrobat Reader, można go pobrać ze strony: www.adobe.com

Pliki z innymi rozszerzeniami niż .pdf można przeglądać za pomocą darmowego pakietu OpenOffice, do pobrania ze strony: http://www.openoffice.pl.

Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ